0.00 EUR

Par mums

SIA "Distehnika"

Uzņēmums dibināta 1992. gadā un tā pamatspecializācija – dīzeļmotoru degvielas sistēma vieglajām un kravas automašīnām.

1994. gadā tika veiktas pozitīvas izmaiņas firmas darbā un piedāvātajā preču asortimentā. Tas ir saistīts ar vācu firmas DTP Motorteile GMBH sadarbības līguma parakstīšanu. Šī firma jau daudzus gadus strādā šajaāsfēra pa visu pasauli. Uz šo brīdi mūsu piedāvātais preču asortiments ir komplektēts vairāk kā no divdesmit ražotājiem, atkarībā no mūsdienu tirgus prasībām kvalitātei un cenai.

2004. gadā tika veiktas nākamās pozitīvās izmaiņas firmas darbībā, parakstot sadarbības līgumu ar Itālijas firmu „Nova Ditex”, kas ražo aprīkojumu jaunākās paaudzes dīzeļdegvielas sistēmas pārbaudei un remontam. 

Tā rezultātā tiek piedāvāts augstāk minēto agregātu remonts un attiecīgais aprīkojums, lai veiktu pārbaudi un remontu šiem agregātiem. Apmācības strādāt ar aprīkojumu un iekārtām tiek veiktas mūsu mācību tehniskajā centrā.

Lai piedāvātu pilnu servisu visām motoru degvielas sistēmām, tas prasīja aptvert ne tikai dīzeļdzinēju sistēmas, bet arī benzīndzinēju sistēmas. Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu uz kvalificētu servisu, no 2011. gada firma piedāvā pārbaudi un remontu benzīndzinēju sprauslām uz angļu firmas “ASNU” iekārtām, pasaules līdera šai jomā.

Lielākā daļa mūsu personāla ir ar augstāko tehnisko izglītību, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt Jums risināt jūsu radušās problēmas, kā arī vienmēr atvērti priekšlikumiem mūsu darba uzlabošanai.

 

Pakalpojumi 

  • Visu veidu Common Rail sprauslu un sūkņu pārbaude un remonts. Sprauslām ar kodu - jauna koda ģenerēšana.
  • Kravas automašīnu sūkņa-sprauslas sistēmu diagnostika un remonts. BIP signāla mērīšana.
  • ASNU. Visu veidu benzīna sprauslu mazgāšana un remonts pēc ASNU tehnoloģijas uz stenda.
  • Servisa personāla apmācība jaunākās paaudzes benzīna un dīzeļdzinēju barošanas sistēmu pārbaudes un remonta veikšanai.

 

Drošības kods